Bramy, żaluzje, rolety - STILO.olsztyn.pl - tel. 506 393 457

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne poprawiają izolację termiczną i akustyczną budynku, chronią przed czynnikami atmosferycznymi, tj. ciepło, zimno, promieniowanie słoneczne, deszcz, wiatr. Dodatkowo ograniczają możliwość dostępu utrudniając włamania. Dzięki dużej różnorodności profili i bogatej kolorystyce jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania zarówno w zakresie funkcji użytkowych, estetycznych jak również rozwiązań architektonicznych.

SYSTEM ADAPTACYJNY SK45

adaptacyjne – system przeznaczony do stosowania w budynkach istniejących. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Jednym z rozwiązań jest możliwośc zastosowania moskitiery zabudowanej w skrzynce roletowej. Zintegrowany system zapewnia niezależna pracę rolety i siatki przeciwinsektowej.

SYSTEM NADSTAWNY

nadstawne2– System rolet nadstawnych przeznaczony jest do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizowania już istniejących. Konstrukcja systemu umożliwia zabudowanie skrzynki z obu stron, z jednej strony jak i montaż bez zabudowy. Możliwe jest zastosowanie moskitiery zabudowanej w skrzynce roletowej.

SYSTEM PODTYNKOWY

podtynkowy– system podtynkowy przeznaczony jest do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Umożliwia on zastosowanie optymalnych rozwiązań architektom i projektantom. Stosowanie systemu w obiektach istniejących możliwe jest po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Istnieje możliwość zastosowania moskitiery w skrzynce roletowej.