Bramy, żaluzje, rolety - STILO.olsztyn.pl - tel. 506 393 457

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne są praktycznym i eleganckim rozwiązaniem regulującym nadmiar światła słonecznego oraz zapewniającym intymność wnętrza. Bogata oferta rozwiązań systemowych oraz szeroki wybór tkanin pozwoli nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Rolety wolnowiszące typu mini są jednym z najprostszych rozwiązań zaciemniania wnętrza. Rolety montowane są bezinwazyjnie przy użyciu wieszaków zakładanych na skrzydło okienne co sprawia, że każdy bez problemu poradzi sobie z ich montażem i demontażem. Roleta wyposażona jest w samohamujący system łańcuszkowy. Ponadto możliwe jest zastosowanie prowadzenia żyłkowego dzięki któremu roleta zawsze przylega do ramy okna.

Rolety wolnowiszące naścienne montowane są do ściany lub sufitu za pomocą wkrętów. System ten umożliwia wykonanie osłony okien o bardzo dużych powierzchniach.

ROLETY Z PROWADNICAMI

Rolety w kasecie z prowadnicami dzielą się na dwa podstawowe typy:

montowane inwazyjnie – jest to system wykonany w kasecie aluminiowej lub PVC wraz z płaskimi prowadnicami trzymającymi tkaninę przy ramie okiennej. Kaseta montowana jest inwazyjnie za pomocą wkrętów mocowanych do listwy przyszybowej. Jest to niezawodny system pozwalający na wieloletnie użytkowanie rolety. Sposób montażu nie narusza warunków gwarancji okna.

montowane bezinwazyjnie – jest to system zabudowy w kasecie aluminiowej lub PVC wraz z prowadnicami nie zasłaniającymi światła szyby. Rolety tego typu są przyklejane do ramy okna za pomocą wzmocnionej taśmy piankowej, która wytrzymuje bardzo duże obciążenia. System ten umożliwia zamontowanie jednej rolety na drzwiach balkonowych.

ROLETY DZIEŃ/NOC

Rolety dzień/noc łączą praktyczną funkcje rolet materiałowych i żaluzji poprzez możliwość regulowania dopływu światła do pomieszczenia. Tkaniny dzień i noc mogą być zastosowane w systemie rolet wolnowiszacych jak również w systemie z prowadnicami.

ROLETY RZYMSKIE/AUSTRIACKIE

Zarówno rolety rzymskie jak i austriackie są bardzo elegancką alternatywą dla firan lub zasłon. Rolety mocowane są na rzepy do szyny aluminiowej co umożliwia pranie tkaniny.  Rolety są szyte specjalnie na zamówienie klienta.  Możliwe jest również szycie rolety z tkaniny dostarczonej przez klienta.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór tkanin firanowych oraz zasłonowych.